UR & KLOCKOR / Väggur / Väggpendyl 2895019
*
nr 289 5019
Väggpendyl
Förgylld, H.55
Utrop:
800 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2003
kl 16:00:00
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:43
*
Väggpendyl
nr 289 5019
Väggpendyl
Förgylld, H.55
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2003 |
- Budhistorik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene väggklocka väggklockor väggpendyl väggur
-
5407 Väggpendyl
1890-tal. Höjd: 120 cm
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:43